Friday, February 5, 2010

Carousel - fishing card game

This time I was trying to learn C++ and DirectX and in the process of that to make some card game. So finally here it is - approximatelly 2500 lines of C++ code and game is finished and running (without bugs I suppose ) :-). You can download this card game from here (3.7 Mb)
and source code from here.
You can use source as you wish - no restrictions applied :-)

Here are some screeshots to stimulate your appetite :-) =>
Game menu screen:


Playing screen:


Known issues:
1.
If after execution of Carousel.exe you get error something like "this application has failed to start because d3dx9_41.dll was not found" - this means that you need to update your DirectX runtime. Go to microsoft site and get latest DirectX runtime.

2. If after execution you get "CreateDevice() - FAILED" check what video card you have. There is great possibility that game will not run on integrated grapchics cards. Sorry :-)

Enjoy !

11 comments:

 1. We all very good understand chinessss....

  ReplyDelete
 2. please help i cant the page is not find to me .

  ReplyDelete
 3. Hi Žilvinas,

  Seems there was some Google Groups hosting error. I moved files to Google Docs. You can now download game.
  Enjoy !

  ReplyDelete
 4. In this time all things presented very good! Congratulations!

  ReplyDelete
 5. Bent jau reikejo parasyt ka koks mygtukas daro, nes kai susikraunu is keliu kortu, nu tarkim 11, poto niekaip negaliu paimt jo kitam ejime...

  ReplyDelete
 6. Man tai paprasčiausiai išmeta "Carousel.exe nustojo veikti" ir nerašo dėl ko. Žiauriai noriu šito žaidimuko, gal kas pagalbos? =)

  ReplyDelete
 7. Kokią video plokštę turi, ant kokios Windows versijos leidi ir ar DirectX tvarkyklės naujausios ? :-)

  ReplyDelete
 8. Na naudoju Windows 7 Ultimate, video plokštė - NVIDIA GeForce 7025/nForce 630a (nelabai žinau ar čia skaitosi gera), dėl DirectX tai bandžiau atsisųsti ir įsirašyti naujausią, bet neleido idiegti nes "you already have the latest version", taip kad neturiu minčių kame bėdos :D

  ReplyDelete
 9. Nežinau tiksliai kame bėdos, bet kiek suprantu čia integruota 7 serijos GF video plokštė. O aš testavau žaidimą tik ant GF 9500 GT versijos video plokštės. Tuo labiau kad jau buvau minėjęs kad žaidimas ko gero neveiks ant integruotų video kortų (reikia papildomai optimizuoti žaidimo kodą, bet tam laiko neturiu...). Tai nežinau, ko gero pasiūlymas būtų pabandyti įsigyti naujesnę/ne-integruotą video kortą ir tada leisti žaidimą. Gal kokį kitą kompiuterį turi - pabandyk :-)

  ReplyDelete
 10. Na ką padarysi, kito kompiuterio kaip ir nėra pas mane, tai turbut teks šitą legendą toliau žaisti tik gyvai, kad ir rečiau. Šiaip ar taip, dėkui už atsakymą. =)

  ReplyDelete
 11. Nėra už ką,- visada pakonsultuosiu kuo galėsiu. Taip, gyvai irgi smagu žaisti. Geras kortų žaidimas. Norėčiau ir aš gyvai palošti dabar :-)

  ReplyDelete

Comment will be posted after comment moderation.
Thank you for your appreciation.